Suburbia

Jeśli pragnęliście zawsze troszkę ostrej akcji i gry symulacyjnej jednocześnie to gra na Facebooku Suburbia jest właściwym wyborem. Poznaj prawdziwą naturę tej rozgrywki, a z tego co zdążyłem zauważyć autorzy dodali ekstra funkcje od siebie, więc czeka Nas zapewne również coś „świeżego” czego nie znajdziecie w innych casualowych aplikacjach na przeglądarki. Poznamy takie miejsca jak Libertine Heights, Lakeview, a wszystko dlatego, że Suburbia pozwoli nam budować własny dom, taki o którym zawsze marzyliście i taki na jaki definitywnie zasługujecie. Dla wielbicieli zabawy podczas dostosowywania wyglądu swojej postaci oddano tu mnóstwo ciekawych opcji, także Wasz awatar może być jak najbardziej unikalny.

Jednak tak jak w prawdziwym świecie musimy nauczyć się odróżniać mędrców od głupców, gdyż niewłaściwa znajomość może Nasz pogrążyć. Będziemy otrzymywać tajemnice listy, kopać w poszukiwaniu „czegoś” w ogrodach sąsiadów, a nawet wybierzemy się ze znajomymi do pobliskiego jacuzzi.

Jesteście gotowi, aby poznać sekrety i tajemnice Libertine Heights?

Comments

  1. By iwona szrele

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>