Czerwony Alarm

Na portalu Nasza Klasa od pewnego czasu wielką uwagę graczy przyciąga gra Czerwony Alarm, choć na pewno nie zainteresuje płci pięknej to prawdziwi faceci kochający wojnę, żołnierskie życie i co najważniejsze strategiczne gry znajdą tutaj coś idealnego dla siebie. Od samego początku w grze Admirał rozbudowujemy naszą bazę militarną tworząc przy tym budynki produkcyjne dające nam budulec do ulepszania już dostępnych struktur, a także do budowania naszej przyszłej armii, którą wyjdziemy do boju przeciwko innym graczom z całej Polski.

czerwony alarm na nk001Oprócz budowy różnorakich struktur, a także oprócz budowy samej armii musimy zwrócić uwagę na to, że naszej jednostki są słabe, a i aby odblokować te coraz silniejsze potrzebujemy wykonać potrzebne badania i szkolenia. Mimo, że na początku mamy dostępną tylko piechotę to w trakcie dalszej rozbudowy szybko zobaczymy jak duża różnorodność jednostek panuje w grze Czerwony Alarm. Poczynając od jednostek naziemnych, piechoty czy tych zmotoryzowanych, po wielkie mechy, a także własną flotę samolotów.

Na atak mamy określoną ilość czasu i kończymy sukcesem jeśli zniszczymy budynek główny przeciwnika, ale zarówno my jak i nasi wrogowie mogą oprócz jednostek do obrony wykorzystać wieżyczki obronne i wyrzutnie rakiet, a nawet miny czy bunkry. Więc przyda nam się dobra strategia zanim zaatakujemy, a dzięki satelitom możemy wcześniej rzucić okiem na rozstawienie obronny struktur w mieście przeciwnika.

czerwony alarm na nk003

Gra na nk Czerwony Alarm mimo pozornej prostocie może dać nam wiele godzin fantastycznej rozrywki, a do zagrania wystarczy, że będziemy mieli aktywne konto na portalu Nasza Klasa.

Buduj, walcz i zdobywaj!

Admirał

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>