The Lost Titans

The Lost Titans jest darmową gra MMORPG na przeglądarkę, która umożliwia nam kontrolę nad wybranym bohaterem, który poszukuje odpowiedzi na pytanie „Co spowodowało nagłe zniknięcie tytanów Aristosa i Hyperiona?” Podróżujemy poprzez fantastyczne ziemie pełne mitów i legend, gdzie napotkamy liczne stwory, z którymi przyjdzie nam się zmierzyć. Podczas tej całej podróży odkrywamy sekrety jakie stoją za zniknięciem tytanów. Dołącz do innych graczy tworząc epicką historię w grze The Lost Titans, albo walcz przeciw nim i niesamowitych walkach PvP (player versus player).

lost magic

Niesamowita historia: Podążaj śladem licznych intryg, które przyczyniły się do zniknięcia Hyperiona i walcz przeciwko głupcom, którzy sami nie potrafią odnaleźć drogi do prawdy.

Gameplay oparty na umiejętnościach: Podczas dynamicznych i szybkich walk ćwicz swoje umiejętności. Naucz się korzystać z nich w miarę efektywnie.

Darmowa gra przeglądarkowa: Graj za darmo, gdzie tylko zechcesz! The Lost Titans jest grywalna w każdej przeglądarce, więc bez pobierania zbędnych klientów możesz dołączyć do epickiej podróży.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>