Goodgame Big Farm

Jeśli tylko tego pragniesz to możesz na nowo wcielić się w rolę farmera w nowej grze przeglądarkowej Goodgame Big Farm, która po prostu musiała powstać po nieudanej próbie jaką była aplikacja Goodgame Farmer (można ja znaleźć na Naszej Klasie). W Goodgame Big Farm nie spodziewajcie się jakiś wielkich innowacji, otóż i tutaj będziemy sadzić różnego rodzaju rośliny, a w międzyczasie zajmiemy się hodowlą zwierząt gospodarczych. Ale te wszystkie elementy będą łączyć się w całość jeśli mówić o ekonomii samej w sobie. Tak czy inaczej na pewno nigdy nam tutaj nie zabraknie ciekawych zajęć.

goodgame-big-farm_5

Choć widzieliśmy podobne funkcje w innych grach to opisując Big Farm nie można przegapić możliwości tworzenia z jednych materiałów inne, oczywiście takie, które po sprzedaniu przyniosą nam większe korzyści aniżeli jakbyśmy sprzedawali każdy półprodukt oddzielnie. Pieniądze nam się przydadzą bo farmę trzeba regularnie rozbudowywać, a to zaowocuje z czasem pokaźnym przypływem gotówki.

Ciekawą funkcją jakiej nie znalazłem dotychczas w innych grach farmerskich jest możliwość używania odchodów naszych zwierząt jako nawóz podczas uprawy roślin. Jednak na pewnym etapie gry zauważycie, że sami nie dacie sobie radę ze wszystkim i przyjdzie moment, gdy w Goodgame Big Farm trzeba będzie zająć się rekrutacją pomocników, ale nie będą oni pracować za darmo, trzeba będzie im wydawać regularnie określone wypłaty.

goodgame-big-farm_7

O dziwo możemy nawet współpracować z innymi graczami/farmerami, tworzyć coś na wzór sojuszy, ale nasz duch rywalizacji również będzie nasycony bo jeśli uda nam się wyhodować najwięcej jakiś owoców w danym dniu to wylądujemy na personalnej liście rankingowej. Grafika także jest świetna, a porównując do tej jaką mieliśmy w Goodgame Farmer to powinniście być wniebowzięci.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>